Tłumaczenia techniczne w różnych językach

Tłumaczenia techniczne wymagają nie tylko doskonałej znajomości języka, ale również pokaźnego zasobu słownictwa charakterystycznego dla różnych branż. Takie przekłady są wykorzystywane w wielu dziedzinach, dlatego tłumacz musi orientować się w danej tematyce, by je wykonać profesjonalnie. Zlecając nam przekład tekstu z branży technicznej można oczekiwać od nas najwyższej jakości wykonania. Mamy w naszej ofercie wiele języków i podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych tłumaczeń technicznych.

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, dlatego można mieć pewność, że tekst trafi do osoby, która najlepiej poradzi sobie z jego przełożeniem na inny język. Wykonujemy także tłumaczenia dokumentów samochodowych, które są nieco zbliżone do tłumaczeń technicznych, jednak dotyczą w dużej mierze kwestii formalnych. Niezależnie od potrzeb, w naszej szerokiej ofercie z pewnością każdy znajdzie potrzebną usługę. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i krótkie terminy realizacji, wiemy bowiem, że w wielu przypadkach czas ma bardzo duże znaczenie dla naszych klientów.

Czym są tłumaczenia techniczne i w jakich branżach funkcjonują?

Jest to tekst zawierający specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny. W zakresie tłumaczeń technicznych mieszczą się między innymi teksty z następujących branż:

  • budowlana,
  • motoryzacyjna,
  • metalurgiczna,
  • automatyka,
  • robotyka,
  • mechanika,
  • mechatronika.

Przykładem tłumaczenia technicznego są wszelkiego rodzaju instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, dokumentacje techniczno – ruchowe, normy, specyfikacje techniczne czy karty produktów.

Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia techniczne i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy dołożenie wszelkich starań do każdego przekładu.